Puoškitės be streso, mes viskuo pasirūpinsime.

Per didelio dydžio mums nėra!
Siuvame įvairioms kūno formoms 🥰

Apsiperkant pas mus nesijaudinkite, kad pasirinksite netinkamą dydį.
Apmokėjus užsakymą mes su Jumis susisieksime patikslinti Jūsų kūno išmatavimus, bei norimą ilgį.

Siūvame suknelės iš kokybiško trikotažo

Audinius renkames labai atsakingai, kad mūsų siulomais gaminiais džiaugtumetės ilgą laiką.

Turime viskozė su poliesteriu ir elastanu. Audinys yra vidutinio storumo, “nesiburbuliuoja” ir taip pat turime labiau vasarišką audinį liną su poliesteriu. Lengvas “perpučiamas” audinys. Puikiai nešiojasi ir nesiglamžo, kaip natūralus linas.

Lino gaminiai

Šiais metais pas mus atsirado ir lininių gaminių 🌿

Nuo pat pradžių savo gaminiuose stengėmės naudoti tik geriausias medžiagas. Audinius perkame tik iš patikimų tiekėjų. Mūsų siūlomas lininis audinys yra 100% grynas, todėl mūsų klientai gaus aukščiausios kokybės gaminius, kurie yra patvarūs ir patogūs.

Mūsų istorija

Stiprūs ryšis tarp mamos ir dukros atvedė iki bendro verslo... 👩‍👧

Viskas prasidėjo dar 2013 metais, kai aš sugalvojau, kad noriu prekiauti internetu. Pradėjau prekiauti suknelėmis iš kitų šalių gamintojų, bet gan dažnai susidurdavau su problema, kad pardavėjas neturi reikiamų dydžių, o ypač dideliu. Tuomet mano geriausia drauge-mama atėjo į pagalbą pasakius: “Jokia čia problema, aš pasiūsiu!” Nuvažiavome pirmą kartą nupirkti audinių. Iš mūsų pardavėjai biški pasijuokė, kad daug čia tokių potencialių verslininkių, bet mes esame ne iš tų, kas pasiduoda! Todėl iki šiol džiuginame Jus savo gaminiais ir stengiamės, kad kiekviena pas mus taptų Svajonių moterimi! 

Scroll to Top